0

Puchar Burmistrza Miasta 07.07.2016

W niedzielny poranek dnia 07.08.2016 na zalewie w Pniowcu koło PZW nr 72 Zamet zorganizowało zawody o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry z okazji Dni Strzybnicy i 230 - lecia osadnictwa na tych ziemiach. W zawodach uczestniczyło 58 zawodników. Prezes koła Gerard Plewnia przywitał zastępcę burmistrza panią Jolantę Tuszyńską i zawodników. Zawody trwały od godz. 8.00 do godz.11.00 Po zważeniu ryb zawodnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Na zakończenie Gerard Plewnia poprosił panią Jolantę Tuszyńską o wręczanie zwycięzcom pucharów ...... więcej

Zawody Nocne

Na zalewie w Pniowcu w dniu 15 - 16.07 2016 zarząd koła PZW nr 72 Zamet zorganizował dla członków koła zawody nocne w których uczestniczyło 48 członków koła. Prezes Gerard Plewnia i sędzia główny Antoni Rogulski przywitali zawodników. Po 11 godzinach zmagania zwycięzcą zawodów został Artur Mamikonyan zdobywając 11660 pkt. II m-ce Grzegorz Zawada 8640 pkt. III m-ce Adam Gros 6985 pkt. IV m-ce Dariusz Kobędza 5585 pkt. protokół w załączniku zredagował i zrobił zdjęcia Antoni Rogulski ...... więcej

Zarybienie Karpiem

W dniu 07.07.2016 zalew w Pniowcu został zarybiony karpiem w ilości 510 kg. ... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Drużynowe Juniorów i U23 VIII Rejonu

W dniu 03.07.2016 na zalewie w Pniowcu odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Drużynowe juniorów i indywidualne U23 VIII Rejonu. Udział w zawodach brały 4 drużyny z 4 kół i 7 zawodników U23 z 6 kół. Koło PZW nr 72 reprezentowało 3 juniorów Magdalena Olszok, Jakub Kloczkowski i Dawid Kukowka. Drużyna zajęła I m-ce. W U23 reprezentowało 3 zawodników Łukasz Knoppik, Kamil Bok i Daniel Zapała Mistrzem U23 został Daniel Zapała. załączniku protokół zredagował i zrobił zdjęcia Antoni Rogulski ... więcej

Spinningowe Mistrzostwa koła

Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW nr 72 Zamet odbyły się w dniu 02.07.2016 na zalewie w Pniowcu. W mistrzostwa odbyły się w dwóch Kategoriach młodzież i senior. Uczestniczyło młodzieży 12 i 4 seniorów. Sędzia główny Antoni Rogulski wręczał puchary i medale mistrzom koła. Kategoria młodzież została mistrzem Karolina Kloczkowska Kategoria senior został mistrzem Kamil Bok . Antoni Rogulski ... więcej

Puchar Sumika

W dniu 01.07.2016 o godz. 1800 do 2300 na zalewie w Pniowcu odbyły się zawody o Puchar Sumika. Zawodników przywitał prezes koła Gerard Plewnia i omówił zasady wędkowania. Zwycięzcom zawodów został Adam Gros, II m-ce Stanisław Kłosiński, III m-ce Waldemar Skóra, IV m-ce Gerard Plewnia. zredagował i zrobił zdjęcia Antoni Rogulski... więcej

Szkółka Wędkarska 27.06.2016

Jak w każdy poniedziałek o godz. 17.00 na zalewie w Pniowcu rozpoczęła się Szkółka Wędkarska Koła PZW nr 72 Zamet. Pod opieką prezesa koła Gerarda Plewni i Macieja Kubata członkowie uczestnicy szkółki rozpoczęli naukę wędkowania. Zredagował i zrobił zdjęcia Antoni Rogulski ... więcej

XXI Spartakiada Dzielnic Tarnowskich Gór

Koło PZW nr 72 Zamet zorganizowało na zalewie w Pniowcu w dniu 18.06.2016 XXI zawody spławikowe Spartakiadę Dzielnic Tarnowskich Gór. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn z 9 -ciu dzielnic, każda drużyna składała się z -5 - ciu zawodników Prezes koła Gerard Plewnia przywitał zawodników i zaproszonych gości. Po zważeniu ryb i ogłoszeniu wyników puchary i medale wręczali przewodniczący dzielnicy Strzybnicy Andrzej Komenderski i przewodniczący dzielnicy Pniowiec Franciszek Nowak . Zwycięzcy zawodów drużynowo: Strzybnica I m-ce 14 ...... więcej

AMUR 69 cm.

Na zalewie w Pniowcu w dniu 14.06.2016 o godz.7.50 Kolega Bronisław Kupka złowił AMURA 69 cm o wadze 5.40 kg. Zdjęcia zrobił Antoni Rogulski ... więcej

VIII Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich 04 - 05.06.2016

W imieniu komisji Młodzieżowej przy Okręgu PZW w Katowicach koło PZW nr 72 Zamet Tarnowskie Góry zorganizowało w dniu 04 - 05.06.2016 VIII Okręgową Olimpiadę Młodzieżową w Sportach Wędkarskich. Sędzia główny Antoni Rogulski i prezes koła Gerard Plewnia przywitali zawodników i opiekunów. W olimpiadzie uczestniczyło 49 zawodników z 11 Kół . Koło Zamet reprezentowali Kamil Szołtysik , Dawid Kukowka, Jakub Kloczkowski jako drużyna zajęli I m-ce. Indywidualnie startowali Magdalena Olszok, Dawid Szcześniak i Kacper Malcher. ...... więcej